• Telefon: 0555 475 85 04
  • Email: bilgi@mkevaletleri.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-19:00

Liebherr

LIEBHERR

Liebherr dünyanın en büyük inşaat makine üreticileri arasında yer almakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın her tarafına yayılmış 130 şirketi ve 41.500 çalışanı ile bir çok alanda teknolojik önderlik yapıyor.

Liebherr aile şirketi 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kuruldu. İlk mobil, kolay monte edilebilen ve fiyatı uygun döner kule vinçteki başarı şirketin temelini oluşturmuştur. Bugün Liebherr dünyanın en büyük inşaat makinaları üretimi dışında havacılık, ulaşım, hotel ve beyaz eşya dallarında faaliyet göstermektedir.

Saygın ve Tecrübelidir

Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olarak Liebherr 50 yıldır düzenli yeni ve gerçekçi ürün çözümlerini geliştirip gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin bize güveni ise her gün bize yeni motivasyon sağlamaktadır. Elektrikli cihazlar gurubunda bu kadar çok tüketici yeni bir alımda markasına sadık kalarak tekrar Liebherr seçmesini hiç bir üretici sağlayamadı.

En Üst Seviyede Ürün Kalitesi

pastedGraphic.png

Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde çok değerli malzeme ve komponentler kullanmaktayız. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.

Süper Tasarruflu

pastedGraphic_1.png

En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün gruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır.